Reklam

Marka

Markanızın sahip olduğu nitelikleri hedef kitleye doğru sunabilen ve hedef kitlenizin markanız ve firmanızla bir araya gelebilmesini sağlayan stratejiler oluşturuyoruz.

Logo Tasarım

Markanızın sahip olduğu nitelikleri analiz ediyor,sizi doğru ve anlaşılır biçimde yansıtacak, benzersiz bir imaj çıkararak kimlik yaratıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarım

Markanızın sahip olduğu nitelikleri analiz ederek, hedef kitlenize görsel kimlik yaratıyoruz.

Web Tasarım

Markaların kurumsal kimliklerine uygun ve işlevsel bir web sitesi oluşturarak, müşterilerinizi etkilemenizi sağlıyoruz.

Fotoğraf ve Video

Hayalinizdeki kurguyu, ekranda görmenizi sağlayan içerikler üretiyor, doğru bakış açısı ve ekipmanlarla markanızın en iyi şekilde tanıtılmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya ve Reklam Yönetim

Markanızın dijital platformlarda ve Google’da reklamlarını efektif biçimde yönetiyor, ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesine ulaşıyor, sosyal medya içeriklerini oluşturuyor, kampanyalarını yönetiyor, etkili reklam yapmalarını sağlıyor ve buna yönelik stratejilerle markanızı güçlendiriyoruz.

Google Ads

Doğru reklam politikasıyla en az maliyet ile doğru strateji yaparak; firmanızın ürün veya hizmetlerini arayan kullanıcılara daha kolay ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

E-Ticaret

Markanızın sürdürmüş olduğu faaliyetler üzerine ticarete yeni bir vermelerini sağlarken; yazılım konusunda profesyonel destek, gelişmiş hizmetler ve altyapı sağlıyoruz.
MÜŞTERİ PANELİ