Profesyonel Hosting Hizmeti

OK AJANS | İnternet Hizmetleri , Türkiye’de 2007’den günümüze yer sağlayıcı faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.Yüzlerce müşteri referansıyla 2007’den günümüze %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Daha önce ajans formatında bulunan internet hizmetleri sunan kurumsal bir firmadan hosting aldınız mı ? Tahmin edelim .. HAYIR..

Türkiye’de İnternet Hizmetleri kapsamında ajans formatıyla çalışan ilk ve tek firma OK AJANS .. Profesyonel ekibimiz ile birçok başarıyla imza attık..

 

Size hosting paketi sunmuyoruz,siz tam olarak ne istiyorsanız biz size onu yaratıyoruz..Üstelik tanışma fırsatlarımıza özel hosting siparişi veren tüm müşterilerimize 7 gün deneme süresi veriliyor,ödemesinide dilediği zaman yapıyor.Yine memnun kalmadığı zaman ücretini geri alıyor..

Hemen size özel hosting paketi oluşturmak için sağ alttaki hızlı iletişim panelinden bize mesaj gönderin.Ve telefon numaranızı eklemeyi unutmayın.Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacak! Veya 0850 885 0 225 numaralı çağrı merkezinden bize hızlı ulaşabilirsiniz.

 

Yüzlerce müşteri %100 Müşteri Memnuniyeti!