Kurumsal Kimlik

11

Anlam Taşıyan Çizgiler

Markaları çekici ve unutulmaz kılan, anlattıkları hikaye ve taşıdıkları anlamlardır. Samimi ve yaratıcı bir markanın anlamı, kurumsal kimlik tasarımında gizlidir. Pek çok güçlü markanın arkasında anlam taşıyan çizgiler, renkler, tasarımlar vardır.

Firmanız Eski Olsun Yeni Olsun Önemi Yok!

İster eski, üzeri tortu kaplamış markanızı parlatmak, ister yeni oluşturacağınız markanızın kurumsal kimlik standartlarını belirlemek isteyin es geçmeyeceğiniz en önemli konu; Enerji. Kurumsal kimlik tasarımında yansıtacağınız enerji, kalitenizi de gösterecektir. Kaliteli enerji ise beraberinde farklılaşarak sizi diğerlerinden ayrıştırmayı getirir.

Sektör Analizi Veri Toplama

Sizleri dinleyerek beklentilerinizin, kısa ve uzun vadedeki planlarınızın neler olduğunu ve sunduğunuz hizmetleri anlarız. Sektörünüzdeki logo ve kurumsal kimlik tasarımlarını inceler, bu incelemeler sonucunda edindiğimiz fikirleri ajans deneyim ve son moda tasarım trendleri açısından sizlerle paylaşır, istekleriniz ile harmanlayıp çalışmalara başlarız.

Logo Tasarımı ve Renk Seçimi

Kurumsal kimlik tasarımına başlamadan önce marka isim ve sloganı belirlenip ardından logo tasarımının oluşturulması gerekir. Sektörünüze uygun renkleri sizler için sunar ve bunlar arasından seçim yapmanızı kolaylaştırırız.